Predaj spodnej bielizne

Ponúkame Vám široký výber kvalitnej spodnej bielizne za výhodnú cenu značky Sassa, Timo, Triola.

Veríme, že s nami zažijete príjemné nakupovanie a naše produkty Vás urobia spokojnými.

Doprava zdarma pri nákupe nad 25€
Expedujeme do 24 hodín
Doručenie do 3 pracovných dní
Veľkosť
Farba
Značky
Pohodlná nevystužená podprsenka s hladkými košíčkami a bočnými kosticami. Vysoký stred, široké podšité ramienka a zmenšujúci efekt. Ideálna pre pohodlie a pod priliehavé oblečenie. Značka Timo, česká kvalita.Pohodlná nevystužená podprsenka s hladkými košíčkami a bočnými kosticami. Vysoký stred, široké podšité ramienka a zmenšujúci efekt. Ideálna pre pohodlie a pod priliehavé oblečenie. Značka Timo, česká kvalita.
-2€

Nevystužená hladká podprsenka bez kostíc

18.00 
Sassa 10880 - Športová bezkosticová podprsenka s kontrastným lemovaním.Sassa 10880 - Športová bezkosticová podprsenka s kontrastným lemovaním.
-5€

Športová bezkosticová podprsenka

20.00 
Sassa 10881 - Športová podprsenka s efektom prekrížených ramienok.Sassa 10881 - Športová podprsenka s efektom prekrížených ramienok.
-5€

Športová podprsenka s efektom prekrížených ramienok

20.00 
Športová podprsenka Sassa FLEXICUP® bez kostíc v telovej a čiernej farbe. Hladké košíčky a pohodlné nastaviteľné ramienka zaručujú optimálnu podporu a vzhľad pri cvičení.Športová podprsenka Sassa FLEXICUP® bez kostíc v telovej a čiernej farbe. Hladké košíčky a pohodlné nastaviteľné ramienka zaručujú optimálnu podporu a vzhľad pri cvičení.
-0€-5.1€

Športová podprsenka Sassa FLEXICUP® bez kostíc

19.90 

Aj my používame cookies, preto ťa o tom informujeme a prosíme o súhlas so získavaním a používaním súborov cookies.