Predaj spodnej bielizne

Ponúkame Vám široký výber kvalitnej spodnej bielizne za výhodnú cenu značky Sassa, Timo, Triola.

Veríme, že s nami zažijete príjemné nakupovanie a naše produkty Vás urobia spokojnými.

Doprava zdarma pri nákupe nad 25€
Expedujeme do 24 hodín
Doručenie do 3 pracovných dní
Veľkosť
Farba
Značky
Dámske dvojdielne plavky denim na ružovom podklade. Tenko vystužená podprsenka s nastaviteľnými ramienkami a zapínaním na chrbátiku.Dámske dvojdielne plavky denim na ružovom podklade. Tenko vystužená podprsenka s nastaviteľnými ramienkami a zapínaním na chrbátiku.
-8€

Dámske dvojdielne plavky denim na ružovom podklade

37.00 
Kvalitné dámske dvojdielne plavky s nevystuženou podprsenkou a kosticami od českého výrobcu športového oblečenia a plaviek. Kvalitné materiály, pohodlie a komfort.Kvalitné dámske dvojdielne plavky s nevystuženou podprsenkou a kosticami od českého výrobcu športového oblečenia a plaviek. Kvalitné materiály, pohodlie a komfort.
-9€

Dámske dvojdielne plavky s nevystuženou podprsenkou a kosticami

29.00 
Dámske plavkové nohavičky s nízkym pásom a úzkymi bokmi, vyrobené z rýchloschnúceho materiálu a v kombinácii farebných vĺn na čiernom podklade. Garancia stálosti farieb a tvaru od výrobcu Litex.Dámske plavkové nohavičky a podprsenka s nízkym pásom a úzkymi bokmi, vyrobené z rýchloschnúceho materiálu a v kombinácii farebných vĺn na čiernom podklade. Garancia stálosti farieb a tvaru od výrobcu Litex.
-5€

Dámske plavkové nohavičky bokové

14.00 
Kvalitné dvojdielne plavky s variabilnými nohavičkami. Výrobca Litex. Odolné voči vode a slnku. Farebná kombinácia ružovej a geometrických tvarov.Kvalitné dvojdielne plavky s variabilnými nohavičkami. Výrobca Litex. Odolné voči vode a slnku. Farebná kombinácia ružovej a geometrických tvarov.
-6€

Dvojdielne plavky so zaväzovaním na krku a variabilnými nohavičkami

35.00 
Luxusné dámske plavkové nohavičky bokového strihu s nízkym pásom a úzkymi bokmi. Rýchloschnúce, elastické a výborne prispôsobiteľné postave a pohybu.
-5€

Luxusné dámske plavkové nohavičky bokové

15.00 
Pánske boxerkové plavky s širšou gumou v páse a šnúrkou na sťahovanie, vyrobené z rýchloschnúceho materiálu a odolné voči chlóru a UV žiareniu.
-4€

Pánske plavky boxerky

21.00 
Pánske plavky s krátkou nožičkou a podšitým predným dielom - Čierne plavky s tenkou gumičkou v páse a logo výrobcu Litex.
-6€

Pánske plavky boxerky s krátkou nožičkou

19.00 
Pánske boxerkové plavky Litex - rýchloschnúci materiál, elastické, žltá gumička a šnúrka.
-5€

Pánske plavky boxerky v žltom mixe

20.00 

Aj my používame cookies, preto ťa o tom informujeme a prosíme o súhlas so získavaním a používaním súborov cookies.