Predaj spodnej bielizne

Ponúkame Vám široký výber kvalitnej spodnej bielizne za výhodnú cenu značky Sassa, Timo, Triola.

Veríme, že s nami zažijete príjemné nakupovanie a naše produkty Vás urobia spokojnými.

Doprava zdarma pri nákupe nad 25€
Expedujeme do 24 hodín
Doručenie do 3 pracovných dní
Veľkosť
Farba
Značky
Sassa 15267 - Azúrová podprsenka s vystuženými košíčkami bez kostíc , zdobená kvetinovým motívom. Hladké mikrovlákno na košíčkoch a elastická čipka na zadnej strane. Ideálna voľba pre pohodlnú a elegantnú podprsenku v zaujímavej farbe.Sassa 15267 - Azúrová podprsenka s vystuženými košíčkami bez kostíc , zdobená kvetinovým motívom. Hladké mikrovlákno na košíčkoch a elastická čipka na zadnej strane. Ideálna voľba pre pohodlnú a elegantnú podprsenku v zaujímavej farbe.

Azúrová podprsenka s vystuženými košíčkami bez kostíc

23.00 
Sassa 12102 čierna - Bezkosticová podprsenka s vysokým stredom, košíčky šité z troch dielov a hornej časti z tylu pre maximálnu oporu. Široké ramienka zabezpečujú pohodlné nosenie. Obľúbený model aj u starších žien.Sassa 12102 čierna - Bezkosticová podprsenka s vysokým stredom, košíčky šité z troch dielov a hornej časti z tylu pre maximálnu oporu. Široké ramienka zabezpečujú pohodlné nosenie. Obľúbený model aj u starších žien.
-2€

Bezkosticová podprsenka s vysokým stredom

20.00 
Sassa bezkosticová podprsenka so širokými ramienkami a veľmi vysokým stredomSassa bezkosticová podprsenka so širokými ramienkami a veľmi vysokým stredom
-5€

Bezkosticová podprsenka so širokými ramienkami a veľmi vysokým stredom

20.00 
Sassa podprsenka s kravatovým vzorom v popolavo šedej farbe. Vystužená, bez kostíc. Mäkké košíčky z tenkého molitanu, širšie ramienka. Zadný diel s čiernou čipkou.Sassa podprsenka s kravatovým vzorom v popolavo šedej farbe. Vystužená, bez kostíc. Mäkké košíčky z tenkého molitanu, širšie ramienka. Zadný diel s čiernou čipkou.

Bezkosticová vystužená podprsenka s kravatovým vzorom

20.00 
Sassa 18289 - Elegantná a zvodná braletka bez kostíc.Sassa 18289 - Elegantná a zvodná braletka bez kostíc.

Elegantná a zvodná braletka bez kostíc

23.95 
Pohodlná nevystužená podprsenka s hladkými košíčkami a bočnými kosticami. Vysoký stred, široké podšité ramienka a zmenšujúci efekt. Ideálna pre pohodlie a pod priliehavé oblečenie. Značka Timo, česká kvalita.Pohodlná nevystužená podprsenka s hladkými košíčkami a bočnými kosticami. Vysoký stred, široké podšité ramienka a zmenšujúci efekt. Ideálna pre pohodlie a pod priliehavé oblečenie. Značka Timo, česká kvalita.
-2€

Nevystužená hladká podprsenka bez kostíc

18.00 
Nevystužená podprsenka bez kostíc pre väčšie poprsie. Poskytuje oporu, vytvaruje prirodzený tvar a fixuje poprsie. Široké vystužené ramienka, vysoký stred a elastický materiál. V praktickej farbe cappuccino.Nevystužená podprsenka bez kostíc pre väčšie poprsie. Poskytuje oporu, vytvaruje prirodzený tvar a fixuje poprsie. Široké vystužené ramienka, vysoký stred a elastický materiál. V praktickej farbe cappuccino.

Nevystužená podprsenka bez kostíc pre väčšie poprsie

31.00 
Sassa 10892 biela - Pevná nevystužená podprsenka bez kostíc s viacdielnymi košíčkami, širokými ramienkami, a špeciálnou oporou v spodnej časti košíčkov. Ideálna pre ženy, ktoré očakávajú spoľahlivú oporu a pohodlie počas celého dňa.Sassa 10892 biela - Pevná nevystužená podprsenka bez kostíc s viacdielnymi košíčkami, širokými ramienkami, a špeciálnou oporou v spodnej časti košíčkov. Ideálna pre ženy, ktoré očakávajú spoľahlivú oporu a pohodlie počas celého dňa.

Pevná podprsenka bez kostíc so širokými ramienkami

20.00 
Sassa 10880 - Športová bezkosticová podprsenka s kontrastným lemovaním.Sassa 10880 - Športová bezkosticová podprsenka s kontrastným lemovaním.
-5€

Športová bezkosticová podprsenka

20.00 
Sassa 10881 - Športová podprsenka s efektom prekrížených ramienok.Sassa 10881 - Športová podprsenka s efektom prekrížených ramienok.
-5€

Športová podprsenka s efektom prekrížených ramienok

20.00 
Športová podprsenka Sassa FLEXICUP® bez kostíc v telovej a čiernej farbe. Hladké košíčky a pohodlné nastaviteľné ramienka zaručujú optimálnu podporu a vzhľad pri cvičení.Športová podprsenka Sassa FLEXICUP® bez kostíc v telovej a čiernej farbe. Hladké košíčky a pohodlné nastaviteľné ramienka zaručujú optimálnu podporu a vzhľad pri cvičení.
-0€-5.1€

Športová podprsenka Sassa FLEXICUP® bez kostíc

19.90 
Sassa - Vyšívaná nevystužená podprsenka bez kostíc. Trojdielne košíčky s výšivkou v hornej časti zabezpečujú pohodlné a štýlové nošenie. Vysoký stred a širší obvod spoľahlivo udržia poprsie na správnom mieste.Sassa - Vyšívaná nevystužená podprsenka bez kostíc. Trojdielne košíčky s výšivkou v hornej časti zabezpečujú pohodlné a štýlové nošenie. Vysoký stred a širší obvod spoľahlivo udržia poprsie na správnom mieste.

Vyšívaná nevystužená podprsenka bez kostíc

20.00 

Aj my používame cookies, preto ťa o tom informujeme a prosíme o súhlas so získavaním a používaním súborov cookies.