Predaj spodnej bielizne

Ponúkame Vám široký výber kvalitnej spodnej bielizne za výhodnú cenu značky Sassa, Timo, Triola.

Veríme, že s nami zažijete príjemné nakupovanie a naše produkty Vás urobia spokojnými.

Doprava zdarma pri nákupe nad 25€
Expedujeme do 24 hodín
Doručenie do 3 pracovných dní
Veľkosť
Farba
Značky
Vystužená podprsenka s kosticami a čipkou v bielej farbe, poskytujúca optimálnu podporu a formovanie poprsia.Vystužená podprsenka s kosticami a čipkou v bielej farbe, poskytujúca optimálnu podporu a formovanie poprsia.

Celočipková vystužená podprsenka v bielej farbe

43.00 
Vystužená Triola 22762 podprsenka s kosticami a sivo-fialovou čipkou, veľkosť 38Čipková vystužená podprsenka s metalickým efektom. Luxusná elastickej čipka v šedofialovej farbe so saténovo-metalickým leskom. Tenko vystužené košíčky formujú prirodzený guľatý tvar poprsia. Elegantný presah čipky v dekolte. Model od českého výrobcu Triola s ocenením Česká kvalita.

Čipková vystužená podprsenka s metalickým efektom

42.00 
Triola 28746 - Hladká podprsenka s flexi kosticami v telovej farbe.Triola 28746 - Hladká podprsenka s flexi kosticami v telovej farbe.

Hladká podprsenka s flexi kosticami

41.00 
Hladká vystužená podprsenka s nízkym stredom a kosticami. Ozdobne lemované košíčky, logom výrobcu TRIOLA. Poskytuje oporu a formuje prirodzený guľatý tvar poprsia. Ideálna pre hlboké výstrihy. Výrobok od českého výrobcu Triola.Hladká vystužená podprsenka s nízkym stredom a kosticami. Ozdobne lemované košíčky, logom výrobcu TRIOLA. Poskytuje oporu a formuje prirodzený guľatý tvar poprsia. Ideálna pre hlboké výstrihy. Výrobok od českého výrobcu Triola.

Hladká vystužená podprsenka s nízkym stredom

41.00 
Triola klasické nohavičky s čipkovou vsadkou na bokochTriola klasické nohavičky s čipkovou vsadkou na bokoch
-3.9€

Klasické nohavičky s čipkovou vsadkou na bokoch

13.00 
Nohavičky klasického strihu v telovej farbe. Predná časť v kombinácii žakáru s obrysmi kvetov, zadná časť a boky sú hladké.Nohavičky klasického strihu v telovej farbe. Predná časť v kombinácii žakáru s obrysmi kvetov, zadná časť a boky sú hladké.
-2€

Klasické nohavičky s obrysmi kvetov

10.00 
Triola 22000 - Luxusná hladká podprsenka s T-švom a strihanými košíčkami, ideálna pre menšie aj stredne väčšie poprsie.Triola 22000 - Luxusná hladká podprsenka s T-švom a strihanými košíčkami, ideálna pre menšie aj stredne väčšie poprsie.
-6€

Luxusná hladká podprsenka so strihanými košíčkami a T-švom

39.00 
Luxusná tmavoružová podprsenka z jedinečného materiálu. Tenko vystužené košíčky vytvárajú sexy dekolt a fixujú poprsie. Ramienka sú pohodlné a elastické lemovanie zakrýva asymetriu poprsia. Trojdielny strih vytvára prirodzený tvar. Kvalitný výrobok od českého výrobcu Triola.Luxusná tmavoružová podprsenka z jedinečného materiálu. Tenko vystužené košíčky vytvárajú sexy dekolt a fixujú poprsie. Ramienka sú pohodlné a elastické lemovanie zakrýva asymetriu poprsia. Trojdielny strih vytvára prirodzený tvar. Kvalitný výrobok od českého výrobcu Triola.
-5€

Luxusná tmavoružová podprsenka

25.00 
Minimalizérka v smotanovej farbe s flexikosticami a hladkými košíčkami. Opticky zmenšuje poprsie, poskytuje spoľahlivé pokrytie a prirodzený guľatý tvar. Široké mäkko podšité ramienka s čipkou. Z dielne českého výrobcu TRIOLA.

Minimalizérka v smotanovej farbe

33.00 
Nevystužená podprsenka bez kostíc pre väčšie poprsie. Poskytuje oporu, vytvaruje prirodzený tvar a fixuje poprsie. Široké vystužené ramienka, vysoký stred a elastický materiál. V praktickej farbe cappuccino.Nevystužená podprsenka bez kostíc pre väčšie poprsie. Poskytuje oporu, vytvaruje prirodzený tvar a fixuje poprsie. Široké vystužené ramienka, vysoký stred a elastický materiál. V praktickej farbe cappuccino.

Nevystužená podprsenka bez kostíc pre väčšie poprsie

31.00 
Nevystužená podprsenka s kosticami a širokými ramienkami. Flexibilné kostice prispôsobujúce sa pohybu. Fixácia a spevnenie spodného dielu košíčkov. Vyšívaný tyl prispôsobujúci sa asymetrii prsníkov. Pohodlné ramienka a vysoký stred. Biele a cappuccino kombinácia.Nevystužená podprsenka s kosticami a širokými ramienkami. Flexibilné kostice prispôsobujúce sa pohybu. Fixácia a spevnenie spodného dielu košíčkov. Vyšívaný tyl prispôsobujúci sa asymetrii prsníkov. Pohodlné ramienka a vysoký stred. Biele a cappuccino kombinácia.
-4€

Nevystužená podprsenka s kosticami a širokými ramienkami

38.00 
Triola komfortné nohavičky klasického strihu s čipkou na bokoch.Triola komfortné nohavičky klasického strihu s čipkou na bokoch.
-3€

Nohavičky klasického strihu s čipkou na bokoch

14.00 
Triola nohavičky klasického strihu s légamiTriola nohavičky klasického strihu s légami
-2.5€

Nohavičky klasického strihu s légami

10.00 
Triola 2200M_86 - Úžasná a praktická materská podprsenka s kosticami pre dojčiace mamičky v elegantnej telovej farbe. Ramienka sú širšie, nezarezávajú sa do ramien.Triola 2200M_86 - Úžasná a praktická materská podprsenka s kosticami pre dojčiace mamičky v elegantnej telovej farbe. Ramienka sú širšie, nezarezávajú sa do ramien.
-3.1€

Podprsenka na dojčenie s kosticami v telovej farbe

29.90 
Triola podprsenka s nízkym stredom a hladkými vystuženými košíčkami. Luxusná čipka v dekolte. Staroružová farba. Elegantná a pohodlná podprsenka pre ženy.Triola podprsenka s nízkym stredom a hladkými vystuženými košíčkami. Luxusná čipka v dekolte. Staroružová farba. Elegantná a pohodlná podprsenka pre ženy.
-5€

Podprsenka s nízkym stredom a hladkými vystuženými košíčkami

42.00 
Podprsenka zo žakarového úpletu s vysokým leskom. Hladký design s tenko vystuženými košíčkami formuje poprsie. Ramienka sú potiahnuté žakárom pre vysoký komfort.Podprsenka zo žakarového úpletu s vysokým leskom. Hladký design s tenko vystuženými košíčkami formuje poprsie. Ramienka sú potiahnuté žakárom pre vysoký komfort.

Podprsenka zo žakarového úpletu s vysokým leskom

43.00 
Polovystužená podprsenka so širokými ramienkami. Flexi- a bočné kostice prispôsobujú pohyb a tvar tela. Vystužené spodné časti košíčkov fixujú poprsie, čipkové horné časti zvládajú asymetriu pŕs. Pohodlné ramienka odľahčia váhu poprsia. Krásne a prirodzené guľaté poprsie. Výrobok od českého výrobcu Triola.Polovystužená podprsenka so širokými ramienkami. Flexi- a bočné kostice prispôsobujú pohyb a tvar tela. Vystužené spodné časti košíčkov fixujú poprsie, čipkové horné časti zvládajú asymetriu pŕs. Pohodlné ramienka odľahčia váhu poprsia. Krásne a prirodzené guľaté poprsie. Výrobok od českého výrobcu Triola.

Polovystužená podprsenka so širokými ramienkami

41.00 
Telová kosticová podprsenka s vystuženými košíčkami a obrysmi kvetov v nežnej telovej farbe. Poskytuje pevnú oporu a tvaruje poprsie do prirodzene guľatého tvaru. Ramienka a obvod z elastického materiálu zabezpečujú pohodlné nosenie. Kvalitný výrobok českého výrobcu Triola.Telová kosticová podprsenka s vystuženými košíčkami a obrysmi kvetov v nežnej telovej farbe. Poskytuje pevnú oporu a tvaruje poprsie do prirodzene guľatého tvaru. Ramienka a obvod z elastického materiálu zabezpečujú pohodlné nosenie. Kvalitný výrobok českého výrobcu Triola.

Telová vystužená podprsenka s obrysmi kvetov

42.00 
Vystužená podprsenka s kosticami a tenko vystuženými košíčkami ušitá z jemného úpletu s potlačou šedých ornamentov na čiernom podklade.Vystužená podprsenka s kosticami a tenko vystuženými košíčkami ušitá z jemného úpletu s potlačou šedých ornamentov na čiernom podklade.
-5€

Vystužená podprsenka so šedočiernym vzorom

40.00 

Aj my používame cookies, preto ťa o tom informujeme a prosíme o súhlas so získavaním a používaním súborov cookies.