Predaj spodnej bielizne

Ponúkame Vám široký výber kvalitnej spodnej bielizne za výhodnú cenu značky Sassa, Timo, Triola.

Veríme, že s nami zažijete príjemné nakupovanie a naše produkty Vás urobia spokojnými.

Doprava zdarma pri nákupe nad 25€
Expedujeme do 24 hodín
Doručenie do 3 pracovných dní
Veľkosť
Farba
Značky
Timo 09015 - 2-radový predlžovací pásik obvodu podprsenky.Timo 09015 - 2-radový predlžovací pásik obvodu podprsenky čierny.

2-radový predlžovací pásik obvodu podprsenky čierny

2.50 
Timo 09016 - 3-radový predlžovací pásik obvodu podprsenky.Timo 09016 - 3-radový predlžovací pásik obvodu podprsenky.

3-radový predlžovací pásik obvodu podprsenky

2.50 
Biela korzetová podprsenka s vystuženými košíčkami a odopínateľnými ramienkami. Košíčky sú hladké bezšvíkové a bez poťahu.Biela korzetová podprsenka s vystuženými košíčkami a odopínateľnými ramienkami. Košíčky sú hladké bezšvíkové a bez poťahu.

Biela korzetová podprsenka s odopínateľnými ramienkami

39.00 
Hladká podprsenka s fialovými ornamentami na smotanovom podklade. Nízky stred, bezošvové hladko vystužené košíčky. Materiál Sensitive s fialovými vzormi.Hladká podprsenka s fialovými ornamentami na smotanovom podklade. Nízky stred, bezošvové hladko vystužené košíčky. Materiál Sensitive s fialovými vzormi.
-15€

Hladká podprsenka s fialovými ornamentami na smotanovom podklade

15.00 
Nevystužená čierna podprsenka s béžovou čipkou. Luxusný model s kosticami, jemným úpletom a formujúcimi košíčkami. Vhodná pre všetky typy poprsia a hlbšie výstrihy.Nevystužená čierna podprsenka s béžovou čipkou. Luxusný model s kosticami, jemným úpletom a formujúcimi košíčkami. Vhodná pre všetky typy poprsia a hlbšie výstrihy.
-10€

Nevystužená čierna podprsenka s béžovou čipkou

19.00 
Pohodlná nevystužená podprsenka s hladkými košíčkami a bočnými kosticami. Vysoký stred, široké podšité ramienka a zmenšujúci efekt. Ideálna pre pohodlie a pod priliehavé oblečenie. Značka Timo, česká kvalita.Pohodlná nevystužená podprsenka s hladkými košíčkami a bočnými kosticami. Vysoký stred, široké podšité ramienka a zmenšujúci efekt. Ideálna pre pohodlie a pod priliehavé oblečenie. Značka Timo, česká kvalita.
-2€

Nevystužená hladká podprsenka bez kostíc

18.00 
110747 TIMO - Nohavičky púdrovej farby s bodkami v prednej časti. Ideálne na každodenné nosenie.110747 TIMO - Nohavičky púdrovej farby s bodkami v prednej časti. Ideálne na každodenné nosenie.
-2.6€

Nohavičky púdrovej farby s bodkami

9.90 
110734 TIMO - Stredne vysoké nohavičky klasického strihu s čipkou po bokoch v nádhernej púdrovej farbe. Pohodlný materiál s bavlneným klínom zabezpečuje pohodlie a hygienu.Timo 042734 - Hladká vystužená podprsenka v púdrovej farbe s kosticami a elegátnou čipkou na bokoch. Ideálna aj pre väčšie poprsie.
-6.6€

Nohavičky s čipkou vo farbe púdru

12.90 
TIMO 11686 - Klasické nohavičky s riasením po bokochTIMO 11686 - Klasické nohavičky s pohodlným riasením po bokoch, hladkým zadným dielom a bavlneným klínom pre väčší komfort a hygienickú čistotu. Príjemný materiál v púdrovej farbe.
-5.6€

Nohavičky s riasením po bokoch

8.90 
Timo 042752 - Podprsenka s čipkovými ramienkami na chrbátiku, vhodná pre menšie a stredné veľkosti, tvaruje prirodzene a je v krásnej farbe ľadovej kávy so svetlou čipkou.Timo 042752 - Podprsenka s čipkovými ramienkami na chrbátiku, vhodná pre menšie a stredné veľkosti, tvaruje prirodzene a je v krásnej farbe ľadovej kávy so svetlou čipkou.

Podprsenka s čipkovými ramienkami na chrbátiku

39.00 
Timo 0420 púdrová - Podprsenka s vysokým stredom a hladkými košíčkami, vystužená kosticami pre pohodlné nosenie aj väčších veľkostí. Elegantná púdrová farba.Timo 0420 púdrová - Podprsenka s vysokým stredom a hladkými košíčkami, vystužená kosticami pre pohodlné nosenie aj väčších veľkostí. Elegantná púdrová farba.

Podprsenka s vysokým stredom a hladkými košíčkami

39.00 
Vystužená podprsenka s čipkou vo farbe ľadovej kávy. Hladké košíčky s priedušným materiálom Sensitive a bohatou hnedej čipkou.Vystužená podprsenka s čipkou vo farbe ľadovej kávy. Hladké košíčky s priedušným materiálom Sensitive a bohatou hnedej čipkou.
-14€

Vystužená podprsenka s čipkou vo farbe ľadovej kávy

14.00 
Vystužená podprsenka s hladkými tylovými košíčkami - biela farba, potlač s kvetovým motívom. Pevný a pružný obvod pre pohodlné prispôsobenie.Vystužená podprsenka s hladkými tylovými košíčkami - biela farba, potlač s kvetovým motívom. Pevný a pružný obvod pre pohodlné prispôsobenie.
-15€

Vystužená podprsenka s hladkými tylovými košíčkami v čiernej farbe

15.00 
Vystužená podprsenka s odopínateľnými ramienkami v farbe ľadovej kávy. Praktický dizajn s hladkými košíčkami, možnosťou rôznych kombinácií ramienok.Vystužená podprsenka s odopínateľnými ramienkami v farbe ľadovej kávy. Praktický dizajn s hladkými košíčkami, možnosťou rôznych kombinácií ramienok.

Vystužená podprsenka s odopínateľnými ramienkami

39.00 

Aj my používame cookies, preto ťa o tom informujeme a prosíme o súhlas so získavaním a používaním súborov cookies.