Predaj spodnej bielizne

Ponúkame Vám široký výber kvalitnej spodnej bielizne za výhodnú cenu značky Sassa, Timo, Triola.

Veríme, že s nami zažijete príjemné nakupovanie a naše produkty Vás urobia spokojnými.

Doprava zdarma pri nákupe nad 25€
Expedujeme do 24 hodín
Doručenie do 3 pracovných dní
Veľkosť
Farba
Značky
Dámske dvojdielne plavky denim na ružovom podklade. Tenko vystužená podprsenka s nastaviteľnými ramienkami a zapínaním na chrbátiku.Dámske dvojdielne plavky denim na ružovom podklade. Tenko vystužená podprsenka s nastaviteľnými ramienkami a zapínaním na chrbátiku.
-8€

Dámske dvojdielne plavky denim na ružovom podklade

37.00 
Hladká vystužená podprsenka s nízkym stredom a kosticami. Ozdobne lemované košíčky, logom výrobcu TRIOLA. Poskytuje oporu a formuje prirodzený guľatý tvar poprsia. Ideálna pre hlboké výstrihy. Výrobok od českého výrobcu Triola.Hladká vystužená podprsenka s nízkym stredom a kosticami. Ozdobne lemované košíčky, logom výrobcu TRIOLA. Poskytuje oporu a formuje prirodzený guľatý tvar poprsia. Ideálna pre hlboké výstrihy. Výrobok od českého výrobcu Triola.

Hladká vystužená podprsenka s nízkym stredom

41.00 
Triola klasické nohavičky s čipkovou vsadkou na bokochTriola klasické nohavičky s čipkovou vsadkou na bokoch
-3.9€

Klasické nohavičky s čipkovou vsadkou na bokoch

13.00 
Luxusná tmavoružová podprsenka z jedinečného materiálu. Tenko vystužené košíčky vytvárajú sexy dekolt a fixujú poprsie. Ramienka sú pohodlné a elastické lemovanie zakrýva asymetriu poprsia. Trojdielny strih vytvára prirodzený tvar. Kvalitný výrobok od českého výrobcu Triola.Luxusná tmavoružová podprsenka z jedinečného materiálu. Tenko vystužené košíčky vytvárajú sexy dekolt a fixujú poprsie. Ramienka sú pohodlné a elastické lemovanie zakrýva asymetriu poprsia. Trojdielny strih vytvára prirodzený tvar. Kvalitný výrobok od českého výrobcu Triola.
-5€

Luxusná tmavoružová podprsenka

25.00 
Sassa 29036 - nevystužená celočipková podprsenka s kosticamiSassa 29036 - nevystužená celočipková podprsenka s kosticami
-4€

Nevystužená celočipková podprsenka s kosticami

20.00 
Sassa 28268 - Nežná push-up podprsenka s kosticami s ľahkým push-up efektom.Sassa 28268 - Nežná push-up podprsenka s kosticami s ľahkým push-up efektom.
-5€

Nežná push-up podprsenka

19.00 
110747 TIMO - Nohavičky púdrovej farby s bodkami v prednej časti. Ideálne na každodenné nosenie.110747 TIMO - Nohavičky púdrovej farby s bodkami v prednej časti. Ideálne na každodenné nosenie.
-2.6€

Nohavičky púdrovej farby s bodkami

9.90 
110734 TIMO - Stredne vysoké nohavičky klasického strihu s čipkou po bokoch v nádhernej púdrovej farbe. Pohodlný materiál s bavlneným klínom zabezpečuje pohodlie a hygienu.Timo 042734 - Hladká vystužená podprsenka v púdrovej farbe s kosticami a elegátnou čipkou na bokoch. Ideálna aj pre väčšie poprsie.
-6.6€

Nohavičky s čipkou vo farbe púdru

12.90 
TIMO 11686 - Klasické nohavičky s riasením po bokochTIMO 11686 - Klasické nohavičky s pohodlným riasením po bokoch, hladkým zadným dielom a bavlneným klínom pre väčší komfort a hygienickú čistotu. Príjemný materiál v púdrovej farbe.
-5.6€

Nohavičky s riasením po bokoch

8.90 
Triola podprsenka s nízkym stredom a hladkými vystuženými košíčkami. Luxusná čipka v dekolte. Staroružová farba. Elegantná a pohodlná podprsenka pre ženy.Triola podprsenka s nízkym stredom a hladkými vystuženými košíčkami. Luxusná čipka v dekolte. Staroružová farba. Elegantná a pohodlná podprsenka pre ženy.
-5€

Podprsenka s nízkym stredom a hladkými vystuženými košíčkami

42.00 
Timo 0420 púdrová - Podprsenka s vysokým stredom a hladkými košíčkami, vystužená kosticami pre pohodlné nosenie aj väčších veľkostí. Elegantná púdrová farba.Timo 0420 púdrová - Podprsenka s vysokým stredom a hladkými košíčkami, vystužená kosticami pre pohodlné nosenie aj väčších veľkostí. Elegantná púdrová farba.

Podprsenka s vysokým stredom a hladkými košíčkami

39.00 
Podprsenka zo žakarového úpletu s vysokým leskom. Hladký design s tenko vystuženými košíčkami formuje poprsie. Ramienka sú potiahnuté žakárom pre vysoký komfort.Podprsenka zo žakarového úpletu s vysokým leskom. Hladký design s tenko vystuženými košíčkami formuje poprsie. Ramienka sú potiahnuté žakárom pre vysoký komfort.

Podprsenka zo žakarového úpletu s vysokým leskom

43.00 

Aj my používame cookies, preto ťa o tom informujeme a prosíme o súhlas so získavaním a používaním súborov cookies.