Predaj spodnej bielizne

Ponúkame Vám široký výber kvalitnej spodnej bielizne za výhodnú cenu značky Sassa, Timo, Triola.

Veríme, že s nami zažijete príjemné nakupovanie a naše produkty Vás urobia spokojnými.

Doprava zdarma pri nákupe nad 25€
Expedujeme do 24 hodín
Doručenie do 3 pracovných dní
Veľkosť
Farba
Značky
110747 TIMO - Nohavičky púdrovej farby s bodkami v prednej časti. Ideálne na každodenné nosenie.110747 TIMO - Nohavičky púdrovej farby s bodkami v prednej časti. Ideálne na každodenné nosenie.
-2.6€

Nohavičky púdrovej farby s bodkami

9.90 
110734 TIMO - Stredne vysoké nohavičky klasického strihu s čipkou po bokoch v nádhernej púdrovej farbe. Pohodlný materiál s bavlneným klínom zabezpečuje pohodlie a hygienu.Timo 042734 - Hladká vystužená podprsenka v púdrovej farbe s kosticami a elegátnou čipkou na bokoch. Ideálna aj pre väčšie poprsie.
-6.6€

Nohavičky s čipkou vo farbe púdru

12.90 
TIMO 11686 - Klasické nohavičky s riasením po bokochTIMO 11686 - Klasické nohavičky s pohodlným riasením po bokoch, hladkým zadným dielom a bavlneným klínom pre väčší komfort a hygienickú čistotu. Príjemný materiál v púdrovej farbe.
-5.6€

Nohavičky s riasením po bokoch

8.90 
Timo 0420 púdrová - Podprsenka s vysokým stredom a hladkými košíčkami, vystužená kosticami pre pohodlné nosenie aj väčších veľkostí. Elegantná púdrová farba.Timo 0420 púdrová - Podprsenka s vysokým stredom a hladkými košíčkami, vystužená kosticami pre pohodlné nosenie aj väčších veľkostí. Elegantná púdrová farba.

Podprsenka s vysokým stredom a hladkými košíčkami

39.00 

Aj my používame cookies, preto ťa o tom informujeme a prosíme o súhlas so získavaním a používaním súborov cookies.