Predaj spodnej bielizne

Ponúkame Vám široký výber kvalitnej spodnej bielizne za výhodnú cenu značky Sassa, Timo, Triola.

Veríme, že s nami zažijete príjemné nakupovanie a naše produkty Vás urobia spokojnými.

Doprava zdarma pri nákupe nad 25€
Expedujeme do 24 hodín
Doručenie do 3 pracovných dní
Veľkosť
Farba
Značky
Triola 28746 - Hladká podprsenka s flexi kosticami v telovej farbe.Triola 28746 - Hladká podprsenka s flexi kosticami v telovej farbe.

Hladká podprsenka s flexi kosticami

41.00 
Nohavičky klasického strihu v telovej farbe. Predná časť v kombinácii žakáru s obrysmi kvetov, zadná časť a boky sú hladké.Nohavičky klasického strihu v telovej farbe. Predná časť v kombinácii žakáru s obrysmi kvetov, zadná časť a boky sú hladké.
-2€

Klasické nohavičky s obrysmi kvetov

10.00 
Triola 2200M_86 - Úžasná a praktická materská podprsenka s kosticami pre dojčiace mamičky v elegantnej telovej farbe. Ramienka sú širšie, nezarezávajú sa do ramien.Triola 2200M_86 - Úžasná a praktická materská podprsenka s kosticami pre dojčiace mamičky v elegantnej telovej farbe. Ramienka sú širšie, nezarezávajú sa do ramien.
-3.1€

Podprsenka na dojčenie s kosticami v telovej farbe

29.90 
Telová kosticová podprsenka s vystuženými košíčkami a obrysmi kvetov v nežnej telovej farbe. Poskytuje pevnú oporu a tvaruje poprsie do prirodzene guľatého tvaru. Ramienka a obvod z elastického materiálu zabezpečujú pohodlné nosenie. Kvalitný výrobok českého výrobcu Triola.Telová kosticová podprsenka s vystuženými košíčkami a obrysmi kvetov v nežnej telovej farbe. Poskytuje pevnú oporu a tvaruje poprsie do prirodzene guľatého tvaru. Ramienka a obvod z elastického materiálu zabezpečujú pohodlné nosenie. Kvalitný výrobok českého výrobcu Triola.

Telová vystužená podprsenka s obrysmi kvetov

42.00 

Aj my používame cookies, preto ťa o tom informujeme a prosíme o súhlas so získavaním a používaním súborov cookies.